BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz

Bizi Mutlu Müşterilerimizden Dinleyin

SİZİN YAZDIKLARINIZ

2020
18 Ocak

Aysel Ç.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Emine Öğretmenim ve Sevgili Bengi Öğretmenime güler yüzü, samimiyeti ve başarılarından dolayı teşekkür ederim.
Son derece başarılı ve verimli bir süreç geçirdik.
Sonsuz başarılar dilerim.
Aysel Ç.
(Melik R. Ç.’nin annesi)

2019
10 Aralık

Hülya K.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Brainfit Ailesi,

Oğlumuz Efe’nin okulda ve sosyal yaşamda yaşadığı bazı sıkıntıları fark etmemiz üzerine bir arayış içine girmiştik. Tıbbi müdahaleler bizim için son çare olacağı için hem yeteneklerini hem de bireysel becerilerini geliştirecek bir alternatife yöneldik. Bu sırada ve tamamen tesadüfen merkezinizi öğrendik. “Denemekten ne zarar gelir” düşüncesiyle geldiğimiz bu yerden memnun ve iç rahatlığı ile ayrılıyoruz. Oğlumuzun güçlü ve zayıf yönlerini biliyoruz. Birçok geliştirilebilir yeteneği olduğunun artık farkındayız. Ve bundan sonrası bizim için “sayenizde” daha kolay olacak eminim. Çok teşekkür ederim. Oğlumuz ve ailemiz adına…

10.12.2019

Hülya Erdinç K.

22 Ağustos

Özge U.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Brainfit Ailesi,
Sizi tanımak, sizinle birlikte bu süreci geçirmek hem benim hem de oğlumuz için çok keyifli ve yararlı oldu. Oğlumuz ile çok büyük gelişmeler kaydettik.
Hepinize ayrı ayrı çok ama çoook teşekkür ediyoruz. İyi ki sizleri tanıdık. İyi ki gelmişiz.
Kucak dolusu sevgiler.

21 Ağustos

Sultan Y.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Brainfit Ailesi,
Kızım için neler yapabiliriz diye düşünürken sizinle karşılaştık. İyi ki tanıdım sizleri. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve içtenliğiniz ile her zaman koşarcasına geldik kursa.
Bengi hocam, Emine hocam çoook teşekkür ederiz. Kurs bittiğinde kızımın kursa tekrar gelmeyi istemesi sizin başarınız.
Ayrıca kızımın kendine güvendiğini görmek, iletişimde daha iyi olduğunu gözlemlemek bize mutluluk veriyor. Tekrar tekrar teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.

23 Temmuz

Handan G.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Brainfit Ailesi,
Arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık sizinle. Korkularım olmuştu acaba ne sonuçlar çıkacak diye. Sizi tanıdıkça rahatladım. Güler yüzlü olmanız, işinize gerçekten emek vererek yapmanız bana ve kızıma ayrı bir güven verdi. Bengü ve Emine hocam emekleriniz için teşekkür ederim. Bu yorucu tempoda beni yalnız bırakmadınız. En büyük destekçim oldunuz. Allah’ın izniyle her şey daha da güzel olacak. Kızımın geleceğine aydınlık oldunuz. İyi ki tanıdım sizi. Annemin bir sözü vardır. En büyük miras dost kazanmaktır. Ben bu mirası kazandığıma inanıyorum. Kızım başta olmak üzere G. ailesi olarak tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

3 Temmuz

Zerrin B.

BrainFit Mutlu Müşteriler

Sevgili Brainfit Ailesi,
Buraya oğlumuzdaki sosyal çevresi ile ilgili sıkıntılarını, arkadaşları ile ilgili iletişim eksikliğini gidermek amacıyla başvurduk.
Başta tereddütlerim vardı, doğru yer olup olmadığı konusunda. İlk 5, 6. derslerin sonunda oğlumda bir rahatlama, özgüven hissetmeye başladım. Bu beni çok mutlu etti.
Dün konuştuğumuzda, oğlum ilk başta yapamadığı aktiviteleri şimdi yapabildiğini söyledi. Kendisini çok iyi hissettiğini burayı çok sevdiğini söyledi.
Bunları duyduğuma çok seviniyorum.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

14 Mart

Yelda B.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz
Çok sevdiğimiz Brainfit Ailesi
Sizinle bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştık. Aslında çok istememe rağmen ilk geldiğimde çok da ümitli değildim. “Hadi bir başlayalım yararı olmasa da zararı da olmaz” diye başladığımız yolculuğumuzunbu denli iyi sonuçlanacağını tahmin bile edemezdik.
Seanslara başlamadan önce mesafeden dolayı kızımın sıkılıp yarıda bırakacağını bile düşündüm ama o her seferinde koşa koşa geldi. Sadece o değil hepimiz çok severek geldik. Çünkü o kadar sevecen, candan, samimiydiniz ki hepinizi çok sevdik. İyi ki tanıdık sizleri…
Bengi öğretmenimiz hayatımıza öyle güzel dokunuşlar yaptınız ki yeni bir sayfa açtınız. İlginize çok teşekkür ederiz. Hakkınızı ödeyemeyiz.
Ve Eslem Duru’nun mucizevi değişimine gelelim. Çevremizdeki herkes bu değişimi hayretle izliyor. Son zamanlarda sürekli “Bu çocuğa ne oldu ? Nasıl değişti ? Ne yaptınız ?” sorularını duyar olduk. Bu beni çok mutlu ediyor. Gerçekten kızımdaki değişimi görmemek mümkün değil…
Ve ben son olarak diyorum ki çocuğunuza ve kendinize lütfen bu iyiliği yapın ve Brainfitle tanışın.
3 Şubat

Zana Ç.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz
Sevgili Brainfit Ailesi;
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldigim bu programda beklediğimden çok farklı bir deneyim ile karşılaştım. Oğlumu biraz (hatta bayağı) zor ikna etmiştim; ilk birkaç haftada “n’olur gitmeyelim” lere direnç göstermek zorunda kaldım. Deniz 3. Haftadan itibaren isteksizliğini ve gitmeme konusundaki ısrarını bıraktığı gibi burada çok mutlu olduğu izlemini de edinmeye başladım.
Ama asıl yaklaşık 10. Haftadan itibaren oğlumda gördüğüm değişim beni şaşırttı. Deniz kendine daha çok güvenen, ödev/projelerinde başından sonuna aşamaları kendisi tamamlayan ve hatırlatma ya da yardıma ihtiyaç duymayan bir çocuğa dönüştü. Dolayısıyla da daha mutlu bir çocuğa; zira eline aldığı işi kendi başına başarabilmek ona kendine güvenini getirdiği gibi anne baba çocuk ilişkisinde de gözle görülür bir iyileşme sağlamış oldu.
Güler yüzlü ve bitmeyen sabrı ile Bengi hanım, bunda en çok teşekkür etmem gereken kişi. Ama Brainfitte çalışan herkes son derece misafirperver ve işlerini severek yapıyorlar. Umarım başka çocuklarda bu programdan yararlanma fırsatı bulurlar.
Çok teşekkürler tekrar her şey için.
2 Şubat

Filiz Y.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz
Çok sevgili Brainfit Ailemiz!
Sizinle bir sosyal medya macerası ile tanıştık. Hadi bir gidelim, ne kaybederiz ki diye başladığımız bu yolculuğa bugün bir virgül koyuyoruz.
Anneannem en iyi koleksiyon insan biriktirmek derdi. Biz sizlerle buna yeni halkalar ekledik. Hiçbir yere istekli gitmeyen Berra’mız buraya hep koşarak geldi. Ondaki gelişimi uzman olmayan bizler ve çevremiz sevinerek izledik. Berra etkinliklerini yapadursun, ben şahsım adına da çok şey öğrendim sizden. Oysa en kötü vakit geçirmiş oluruz diye başlamıştık.
Ve Bengi öğretmenim!
O kadar sevecen, o kadar ilgili davrandınız ki, neredeyse Berra benden daha çok seviyor diye düşündüğüm anlarım oldu 🙂 Bugünkü geldiğimiz seviyede payınız çok büyük. Asla hakkınızı ödeyemeyiz.
Canım Bilge Hanım!
Zaman zaman bana verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederim.
Bugün size veda etmiyoruz. Bizden o kadar kolay kurtulamayacaksınız. Bir anne olarak kızımın sayenizde aldığı yolu görmek buna en büyük sebep.
Sevgili Brainfit Ailemiz!
Sizi seviyor ve kısa bir ara diyoruz.
19 Ocak

Yasin A.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz
Sevgili Brainfit Ailesi,
Demir ve Deniz ile beraber ilk tanıştığımızda 16 haftalık sürecin uzun ve yorucu olacağını düşünüyorduk. Fakat hiçte öyle olmadan bir solukta bu zamanı tükettik. Bunun en büyük sebebi Bengi öğretmen ile Demir ve Deniz arasında bir çırpıda kurulan bağ oldu. Ailece kursları zorunluluk değil, severek gidilen ve bize bir şeyler katan bir aktivite alanı gördüğümüz için, bu uzun zamanı kolayca ve verimli bir şekilde geçirmemizi sağlayan Bengi öğretmene ne kadar teşekkür etsek azdır.
Birde 1 olsa bile çocuklarımıza bir şeyler katmaya çalıştığımız bu zaman diliminde her ikisi içinde gerçekten çok faydalı bir dönem geçirdik ve gelişimlerini keyifle gözlemledik. Sadece zihinsel değil aynı zamanda fiziksel aktivitelerle de gelişim sağladığımız komple programınız için ayrıca teşekkür ediyoruz.
Tekrar başta Bengi öğretmen üzere emeği geçen herkese teşekkür eder ve nice çocuğun hayatında olumlu anlamda değişikliler yapmanızı gönülden dileriz.
2018
23 Aralık

Burcu K.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz

Çok sevgili Brainfit Çalışanları
Sevgili Bilge, Ülkü Hanım, Ebru Hanım, Bengi Hanım ve son olarak katılan sevgili Zeynep Hanım ve diğer öğretmenlerimiz.
Hepinize gösterdiğiniz sabır ve ilgiden dolayı sıcaklığınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz.
İleriki yıllarda karşılaşmak mümkün olur mu bilinmez ama umarım Ali Efe’nin güzel hallerinden bahsedebileceğimiz şekilde karşılaşırız.
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

19 Aralık

Seçil D.

BrainFit Ankara Başarı Hikayelerimiz
Değerli Brainfit Ailem!
Size ilk geldiğimizde sıradan bir kurs oyun oynarlar diye düşünmüştüm. Oğluma yapabileceklerinizi, ona yaptıracaklarınızı hayal bile edememiştim. Sanırım en uzun kurs sürecini biz geçirdik. Önceleri hiç yorulmadan sıkılmadan bıkmadan haftada 2 gün geldik, sonra 1 güne indirdiniz ve biz hep hep hep koşa koşa geldik. Sevginize, ilginize, arkadaşlığınıza koşa koşa geldik. Oğlum Brainfit’ten sonra evrim geçirdi ve bu sizin sayenizde oldu Bengi öğretmen. İyi ki hayatımıza dokundunuz, iyi ki yollarımız kesişti sizinle…
Aile olmanın en güzel örneği.
Bilge Hanım; İhtiyacım olduğu her an sizin desteğinizi bilmek, kardeş olmak, öyle güzel ki sizinle. İyi ki hayatımıza dokundunuz.
Uzun yıllar hiç kopmadan çocuklarımın gelişimlerini beraber izlemek ve tohumlarınızın nasıl meyveye dönüştüğünü beraberce görmek dileğiyle
Sevgiler ve saygılar…

RANDEVU ALIN

Beyninizi Nasıl Zinde Tutarsınız