BrainFit® Programları

Her kişi benzersizdir!
Zihin Check-Up sonucunda ortaya çıkardığımız profilinize uygun,
sadece size özel program oluşturuyoruz.

RANDEVU ALIN
Icon

BrainFit® Ankara’da Sunulan Programlar

Şubemizde halen

CognitiveMAP®

Scholar® 4-18 Yaş

BrainFit® Disleksi

programları sunulmaktadır.

BrainFit® English programımız yakında başlayacaktır. Ön kayıtlarımız açılmıştır.

BrainFit® Scholar Programı

BrainFit® CognitiveMAP Programı

CognitiveMAP : Zihin Check-Up uluslararası geçerlilik ve güvenilirlik çalışmaları yapılmış, kronolojik yaşa göre değişen 10 farklı envanterin uygulandığı eşsiz bir değerlendirme sistemidir. Bireylerin zihin yapılarını gelişimsel olarak değerlendiren kapsamlı bir rapordur.
Brainfit programlarından önce ve sonra uygulanan bir değerlendirme sistemidir.

BrainFit® Scholar Programı

BrainFit® Disleksi Programı

Okumak karmaşıktır. Beynimizin harfler ve sesleri bağlantılandırmasını, bu sesleri doğru sıraya koymasını ve kelimeleri okuyup anlayabileceğimiz cümleler ve paragraflar oluşturacak şekilde biraraya getirmesini gerektirir.Disleksisi olan insanlar sayfada gördükleri harfler ile bu harfler ve harf kombinasyonlarının oluşturduğu sesleri eşleştirmekte sorun yaşarlar. Bu adımla sorun yaşamaları diğer bütün adımları da daha zor hale getirir.

BrainFit® Scholar Programı

BrainFit® Scholar 4-18 Programı

BrainFit Programlarının temelini nöroplastisite prensipleri oluşturmaktadır. Kişinin  tüm yaşamındaki  eğitim ve tecrübe tepki  fonksiyonu ve yapısını şekillendiren,  100 milyarlarca hücrenin beyni oluşturduğu, nöronların kapasitesidir. Araştırmalar göstermiştir ki;  beynin belirli uyarımlar neticesinde değişim kabiliyeti ve bu değişimin ise öğrenmeye olumlu etkisi vardır.

BrainFit® Scholar Programı

BrainFit® English Programı

BrainFit English programları dünya üzerinde kullanıcı okuma yaparken ses analizini anlık olarak yapan tek programdır. Online programlar arasında, detaylı raporlama sistemi ve bireysel öğrenme hızına göre ilerleme özelliği ile farkını ortaya koymaktadır.

Randevu Alın

Size özel programı belirlemek için hemen bir test randevusu alın.

RANDEVU ALIN